سایت های جهانی :
خانه » محصولات » مکانیک ساخت و ساز » ماشین بازیافت راهr

ماشین بازیافت راه

مدل: LRR525

برنامه ها
ماشین بازیافت راهLRR525 برای شهری و روستایی راه طرح می کنیم. این صرفه جویی در انرژی و محیط زیست جاده تجهیزات ساخت و ساز می تواند آسیاب و نرم کردن آسفالت جاده های قدیمی ، و سپس به مخلوط آسفالت ساییده با تثبیت کننده ، سیمان و یا آهک ، آب و یا آسفالت جاده جدید دوره پایه را برای هموار کند. تنها نمی تواند در کار جاده بازیافت استفاده می شود ، بلکه شود تا مخلوط آهک ، سیمان یا آسفالت با خاک در ساخت و ساز جاده ها است.

ویژگیها
1. ماشین بازیافت راه ما قدرتمند کامینز بین خنک کننده موتور توربوشارژ دیزل استفاده می کند.
2. جزء هیدرولیک از شرکت معروف می خریم.
3. عملکرد خوب است.
4. رانندگی تاکسی می تواند به سمت به سمت چپ و راست حرکت می کند.
5. هنگامی که روتور آسانسور بالا ، آن را متوقف خواهد شد چرخش به طور خودکار و سیستم پاشش آبپاش متوقف خواهد شد به صورت خودکار. این می تواند به طور موثر پرسنل این نزدیکی محافظت ، ذخیره و حفظ منابع سایت ساخت و ساز تمیز می کند.
6. ترمزهای سنگین وظیفه یکپارچه در جلو و عقب چرخ ها به طور خودکار ترمز زمانی که موتور خاموش است اعمال می شود. ترمز سفر از موقعیت هیدرولیک خنثی می کند عملیات بسیار ساده تر و مطمئن تر است.
7. سطح باز کردن درب جلو و عقب هود از روتور را می توان تنظیم کرد. روتور با بهینه برش و ترکیب توابع ارائه شده است. جاده آسفالت های قدیمی را می توان ، با بازیافت می پوشند و حداقل مصرف برق.
8. در تاکسی دوربین دارد.
9. سیستم بارانی با کیفیت بالا استفاده می کند موتور هیدرولیک و پمپ آب برای اطمینان از بازده کار بالا است.

YTO Group Corporation یکی از بهترین تولید کننده ماشین کشاورزی وساخت وساز در کشور چین است.در YTO، فرآوردۀ ما بر اساس معیار بین المللی تولید می کنیم. تصدیق اسناد ISO9000 ، ISO14000 ، ISO18000 داریم. ترکتور، غلتک ، اتومبیل صحرانورد تصدیق اسناد OECD، CE، CCC داریم. ما خریدار همیشگی در امریکا، اروپا، آسیا، آفریقا واقیانوسیه داریم.
ما در YTO در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

فرم انتقادات و پیشنهادات
محصولات دیگر
    1. OEM قطعات ما تولید کننده قطعات OEM در چین است و برای خریدار همیشگی فرآورده ی ما کیفیت بالا می سازیم. ما تکنولوژی CAD, CAE, CAM استفاده می کنیم و فرآورده ی ما کیفیت بالا می...
    1. تراکتور چرخ بر اساس حالت درایو، تراکتور چرخ YTO عبارت است از ترکتور 2WD، ترکتور 4WD. بر اساس نوع موتور، تراکتور چرخ عبارت است از تراکتور دو سیلندر، تراکتور سه سیلندر...
    1. تراکتور کاترپیلار تراکتور کاترپیلار YTO وسایل در ریلهای مداوم کار می کند. در مقایسه با تراکتور چرخ، این ماشین تماس با سطح بزرگ است. بدین جهت تراکتور کاترپیلار می تواند در زمین...
    1. کمباین کمباین YTO برای کارهای کشاورزی خیلی مهم است. دارای اثر خوبی است.اگر شما کمباین می خواهید، ما در YTO در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.ما برای شما مدل کمباین گوناگون..