سایت های جهانی :
خانه » محصولات » مکانیک کشاورزی » تراکتور چرخ
  1. تراکتور چرخ 18-25HP ما تولید کننده ی تراکتور چرخ در چین است و تصدیق اسناد ISO9001:2008 داریم. ما تراکتور چرخها برای خریدار همیشگی سروسر دنیا می سازیم. ما بازای بزرگ در کشور ما داریم. ...
  1. تراکتور چرخ 25-35HP طراحی شده توسط کلاچ ترکیبی ،سیستم کنترل ترمز،تغییر دنده اصلی و جانبی، تراکتور درایو چهار چرخ دارای ماهیت رانندگی آسان و عملکرد راحت است.
  1. تراکتور چرخ 30-40HP -یک غلاف غلطان برای استفاده در شافت انتقال قدرت و توان تراکتور مزرعه بکارگرفته شده است.علاوه بر تغییر دنده ،تغییر شاتل و چرخ دنده خزنده اختیاری است. ...
  1. تراکتور چرخ 40-45HP قابل اطمینان وبا دوام، تراکتور شالیزار ما دارای موتور دیزل تزریق مسستقیم 3/4 سیلندری است. علاوه بر گشتاور بالا،مصرف کم انرژی و سازگاری با محیط زیست نیز از خصوصیات آن می باشد.
  1. تراکتور چرخ 50-55HP تراکتور سنگین با انتقال قابل اطمینان و با دوام ساخته شده است.بنابراین برای کار با ظرفیت بالا مناسب است. به علاوه ساختار تغییر شاتل مربوط به سیستم انتفال راندمان بالای کاری را فراهم می کند.
  1. تراکتور چرخ 60-70HP فرمان هیدرولیک ، شعاع چرخش کوچک ، قدرت مانور خوب
   ترمز دیسکی مرطوب است و قابل اعتماد برای عملکرد ترمز مجهز
   خارجی دو سیلندر عمل کمک می کند تا رسیدن به زور بلند کردن اجسام بزرگ ...
  1. تراکتور چرخ 70-95HP تراکتور چرخ 70-95HP تجهیز شده با موتور دیزل چهار سیلندر با تکنولوژی راداکو انگلیس تولید شده است.به علاوه گشتاور بالا و قدرت زیاد ، این تجهیز کشاورزی در حین کار مقدار کمتری انرژی مصرف می کند که منجر به کاهش تولید کربن شده و در نتیجه موجب حفاظت از محیط زیست می شود.
  1. تراکتور چرخ 100-130HP قابل اطمینان و دارای عمر بالا، سیستم انتقال تراکتور سازگار با محیط زیست با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ایتالیایی ساخته شده است که مجهز به سیستم خنک کننده اجباری، سیستم روغن کاری اجباری و انتقال قدرت سنگین می باشد.
  1. تراکتور چرخ 160-220HP به طور خاص این گستره از محصول با چرخ دوتایی عقب برای درایو قابل ملاحظه طراحی شده است. به علاوه سیستم قابل تنظیم بدون گام فاصله دو چرخ باعث شده است این محصول قابل استفاده برای انواع محصولات کشاورزی با فاصله ردیف متفاوت باشد.
  1. تراکتور باغ 4 چرخ 70-80HP تراکتور باغ 4 چرخ ما دارای دو کلاج با کنترل مستقل بوده که آنرا برای رانندگی در حین تغییر دنده امکان پذیر کرده است. علاوه بر قابلیت اطمینان بالا، راندمان کاری نیز بالطبع بهبود یافته است.

تراکتور چرخ

بر اساس حالت درایو، تراکتور چرخ YTO عبارت است از ترکتور 2WD، ترکتور 4WD. بر اساس نوع موتور، تراکتور چرخ عبارت است از تراکتور دو سیلندر، تراکتور سه سیلندر، تراکتور چهار سیلندر، تراکتور شش سیلندر. بر اساس استفاده ی خصوص ، تراکتور چرخ عبارت است از تراکتور کشاورزی، تراکتور مهندسی، تراکتور باغ و غیره.

یکی از تولید کننده ی تراکتور چرخ در کشور چین، ما در YTO تراکتور چرخ گوناگون می سازیم. از 18 تا 180 HP . فرآورده ی ما بزرگ نیست، طرح آن ساده است. بهره وری سوخت بالا ست. برای اداره و حفظ کردن آن آسان است. ماشین ما هم ایمن است. تراکتور ما سیستم کولر و سایبان دارد. از این رو، راننده احساس راحتی می کند.

علاوه بر کیفیت بالای فرآورده ی ما ، خدمات ما هم خوب است.ما می توانیم هر مسسله در باره ی فرآورده ی ما حل کنیم.
ما در YTO در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

محصولات دیگر
  1. غلتک جاده غلتک جاده ما می تواند در خاک شنی ، نیمه منسجم خاک ، خاک چسبنده ، بنیاد جاده ، جاده و البته سطحی کار کند.
   از خواندن اینترنت ما خیلی تشکر می کنم....
  1. بار کننده چرخ YTO مارک بهترین مارک در چین نامیده شده اند. مارک ما معرفی داده اند.شروع به 1955 ما تغییر کرده ایم که یک موسسۀ تولید کنندۀ مکانیک کشاورزی ، مکانیک ساخت و ساز...
  1. بار کننده موتور بار کننده موتور ما در ساخت و ساز بنیاد از راه آهن ، بزرگراه ، فرودگاه ، بندر ، سد ، زمین صنعتی ، و زمین های کشاورزی ، و غیره می تواند استفاده کند.
   وقتی که هوا بد است...
  1. دستگاه حفاری کاترپیلار YTO مارک بهترین مارک در چین نامیده شده اند. مارک ما معرفی داده اند. تراکتور چرخ ، تراکتور کاترپیلار، کمباین ، وسایل تراکتور بولدوزر صنعتی، بار کننده، موتور دیزل فرآوردۀ ...